This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ
Tο Portaria Hotel κατασκευάστηκε με σεβασμό στην Πηλιορείτικη αρχιτεκτονική και με όλες τις σύγχρονες ανέσεις, σε μια ειδυλιακή τοποθεσία που την συνθέτουν η θέα στο απέραντο γαλάζιο του Παγασητικού και η μαγεία των χρωμάτων κάθε εποχής του Πηλίου.
Aπέχει μόλις 12km από τον Bόλο, 12km από το χιονοδρομικό κέντρο Πηλίου, τα Xάνια και μόλις 40’ λεπτά από τα γαλαζοπράσινα νερά του Αιγαίου, τις παραλίες του Αγ. Ιωάννη, την Πλάκα και Παπά Νερό.
Lat 40.0282519 , Long 23.5029398